Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 20 Şubat – 31 Mart 2006 Tarihleri Arasında Düzenlenen “Hazırlayıcı Eğitim Kursu”na Katılan Aday İmam-Hatiplerin İsim Listesi 
     
 
S.N. ADI SOYADI İLİ İLÇESİ
1 Yasin GEYİK Amasya Merkez
2 Ali Osman BİLGE Amasya Göynücek
3 Ramazan ÖZDEMİR Amasya Gümüşhacıköy
4 Rıdvan İZGİ Amasya Hamamözü
5 Ömer KORKMAZ Amasya Taşova
6 Ensar ŞİMŞEK Artvin Merkez
7 Hasan AVCI Artvin Merkez
8 Selahattin GÜMÜŞ Artvin Merkez
9 Fahri YERALMAZ Artvin Ardanuç
10 Abdullah ATİK Artvin Ardanuç
11 Sebahattin YOKUŞ Artvin Ardanuç
12 Yusuf KAÇAN Artvin Arhavi
13 Fatih Mehmet GENÇ Artvin Şavşat
14 Şenol OSMANOĞLU Artvin Şavşat
15 Halil İbrhim YILMAZ Artvin Şavşat
16 Ömer Faruk ŞAHİN Artvin Yusufeli
17 Ekrem KOCAER Artvin Yusufeli
18 İsmail TEMUR Artvin Yusufeli
19 Atıf GEVŞEK Çorum Sungurlu
20 Nevzat KAZANCI Çorum Sungurlu
21 Ali BULUT Çorum Sungurlu
22 Murat ÖZEN Çorum Sungurlu
23 Bekir ÇALIŞKAN Çorum Sungurlu
24 Cafer ALKAN Çorum Sungurlu
25 Münir YEŞİL Çorum Sungurlu
26 Serdal ÇOLAK Çorum Sungurlu
27 Turgay METİN Çorum Sungurlu
28 Ahmet GOKÇINAR Çorum Sungurlu
29 Abdulkadir EKEN Çorum Uğurludağ
30 Reşat YAŞAR Giresun Ş.Karahisar
31 İbrahim DEMİR Giresun Ş.Karahisar
32 İsmail KARAKAŞ Giresun Ş.Karahisar
33 Hüseyin ARPACIOĞLU Giresun Ş.Karahisar
34 Sinan AKKOYUN Giresun Ş.Karahisar
35 İbrahim OFLU Giresun Yağlıdere
36 Oğuzhan BEKÇİ Giresun Alucra
37 Murat TEPE Giresun Alucra
38 Lütfi YIRTMAZ Giresun Alucra
39 Mustafa AKSOY Giresun Çamoluk
40 Bedrettin GÜNDOĞDU Giresun Çamoluk
41 Olgun EMEN Giresun Çamoluk
42 M.Fatih YIRTMAZ Giresun Çanakçı
43 Mustafa PARLAK Giresun Görele
44 Ali UZUN Giresun Piraziz
45 A.Halim YILDIZ Rize Çayeli
46 Süleyman Ayhan ULUTÜRK Sinop Dikmen
47 Bekir ŞAHİN Sinop Durağan
48 İbrahim CENGİZ Sinop Durağan
49 Savaş MANICI Sinop Durağan
50 İsmail BALCI Sinop Durağan
51 Kasım AKTAY Sinop Durağan
52 Aslan ATABEK Sinop Saraydüzü
53 Halim ERKEN Sinop Türkeli
54 Ayhan DEMİREL Sinop Türkeli
55 Aptullah İNCE Sinop Türkeli
56 Mehmet KURT Trabzon Köprübaşı
57 Abdurrahman YAZICI Trabzon Köprübaşı
58 Hasan SEYİS Trabzon Köprübaşı
 
     
 

         Tel: (0462) 2682569  -  Faks: (0462) 2682362

  trabzonegitim@diyanet.gov.tr  -  trabzonegitim@ttmail.com  

Darıca Beldesi Orta Mahalle Aydınlık Sokak No:9  P.K.:04   61300  Akçaabat/TRABZON