Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 21/11/2005 - 30/12/2005 tarihleri arasında
Aday İmam-Hatipler için düzenlenen Hazırlayıcı Eğitim Kursuna katılan personelin isim listesidir.
 
     
 
S. NO ADI SOYADI GÖREV YERİ
İLİ İLÇESİ
1 Hakan KAYAKLI Gümüşhane Merkez
2 Ekrem BEDİR Gümüşhane Kelkit
3 Bilal ŞAHİN Gümüşhane Kelkit
4 Recep ÖZEL Gümüşhane Şiran
5 Abuzer AYDIN Gümüşhane Kürtün
6 Turabi BULUT Gümüşhane Köse
7 Fatih TOP Ordu Korgan
8 Ali HAFIZOĞLU Ordu Akkuş
9 Şerafettin CÖMART Ordu Ulubey
10 Muzaffer PALA Rize Merkez
11 Cemal DERECİ Rize Erdeşen
12 Mustafa KAPTAN Rize Çamlıhemşin
13 Dündar ERDEM Rize Çayeli
14 Şaban ÇOLAK Rize Fındıklı
15 Ahmet YETİM Rize Fındıklı
16 Aydın YUMUŞ Rize İkizdere
17 Bilal GÜRBÜZ Rize İkizdere
18 Süleyman YAMAN Rize İkizdere
19 Mecit ANAÇOĞLU Rize Kalkandere
20 Sinan YILMAZ Rize Kalkandere
21 H.İbrahim KARAOSMAN Rize Kalkandere
22 Ayhan KAMBUR Rize Pazar
23 Necdet KAHVECİ Trabzon Akçaabat
24 Hayrettin ÖREN Trabzon Akçaabat
25 Hakkı ÖZTÜRK Trabzon Akçaabat
26 Kemal YILMAZ Trabzon Akçaabat
27 Şenol BULUT Trabzon Akçaabat
28 Ensar MURATOĞLU Trabzon Akçaabat
29 Mustafa KOCA Trabzon Akçaabat
30 Mustafa AKDAŞ Trabzon Akçaabat
31 Mustafa ÇELİK Gümüşhane Kelkit 
32 İlhan ODABAŞI Gümüşhane Şiran
33 Selami SAĞLAM Ordu Kabadüz
34 Şuayip KESKİN Ordu Mesudiye
35 Eyüp TOPÇU Ordu Mesudiye
36 Olgun ALTUNTAŞ Ordu Mesudiye
37 Yunus Emre ŞİMŞEK Ordu Mesudiye
38 Fatih DEMETGÜL Ordu Ulubey
39 Lütfu KABOĞLU             Rize Çamlıhemşin
40 Ergün DİLMAÇ Rize Çayeli
41 Mehmet ÇAKIR Rize Çayeli
42 Mustafa APAYDIN Rize Çayeli
43 Süleyman UZUN Rize Çayeli
44 Harun GÜNEY Rize Fındıklı
45 Yahya BERZAH Rize İkizdere
46 Abdulmecit ALTUNBAŞ Rize İkizdere
47 M.Selim BAĞCI Rize Pazar
48 A.Rıza ÜSTÜNTAŞ Rize Pazar
49 Murat PASLI Trabzon Akçaabat
50 Beytullah SEYİS Trabzon Akçaabat
51 Hasan ARSLAN Trabzon Akçaabat
52 Yusuf BEKTEŞ Trabzon Akçaabat
53 Mehmet PEHLİVAN Trabzon Akçaabat
54 Bilal ACER Trabzon Akçaabat
 
     
 

         Tel: (0462) 2682569  -  Faks: (0462) 2682362

  trabzonegitim@diyanet.gov.tr  -  trabzonegitim@ttmail.com  

Darıca Beldesi Orta Mahalle Aydınlık Sokak No:9  P.K.:04   61300  Akçaabat/TRABZON