Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 20 Haziran - 01 Temmuz 2005 Tarihleri Arasında Şeflik İçin Görevde Yükselme Eğitimi Kursuna Katılan Personelin İsim Listesidir.  
     
 
S. NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 Sebahattin YILDIRIM Memur Ağrı Müftülüğü
2 Yusuf ASLAN Memur Artvin Müftülüğü
3 Eyüp  ERDOĞAN V.H.K.İ. Artvin Müftülüğü
4 Ali GÜL V.H.K.İ. Artvin Müftülüğü
5 Ertan  EVRAN Memur Artvin Şavşat Müftülüğü
6 A. Bakı KAYACAN V.H.K.İ. Artvin Yusufeli Müftülüğü
7 Hasan DURSUN V.H.K.İ. Batman Hasankeyf Müftülüğü
8 Celalettin BİNAY Memur Batman Müftülüğü
9 M. Halis GÖRGEL V.H.K.İ. Bingöl Yayladere Müftülüğü
10 Necati  ORUK V.H.K.İ. Bitlis Müftülüğü
11 Nizamettin  ELARSLAN İ.H.(S.Memur) Diyarbakır Çermik Müftülüğü
12 Burhanettin İNCEDURSUN V.H.K.İ. Diyarbakır  Eyil Müftülüğü
13 Sedat KARAALP Memur Diyarbakır Müftülüğü
14 Abit ÇİFTÇİ V.H.K.İ. Elazığ Harput Eğt.Mrk.Md.
15 Mahmut DEMİR Mutemet Elazığ Harput Eğt.Mrk.Md.
16 Mehmet Ali BARLAS V.H.K.İ. Elazığ Karakoçan Müftülüğü
17 Yüksel FIRAT V.H.K.İ. Elazığ Keban Müftülüğü
18 Mahmut ATMALI Memur Elazığ Müftülüğü
19 Ahmet KARAMAN Memur Elazığ Müftülüğü
20 Yasin ERÜST Memur Elazığ Müftülüğü
21 Galip SÖKMEN V.H.K.İ. Erzincan Müftülüğü
22 M.Sıddık ÇİÇEK Mutemet Erzurum M.Nuri Yılmaz Eğt.Mrk.
23 A.Selam AKYÜZ Memur Erzurum M.Nuri Yılmaz Eğt.Mrk
24 Sedi BAYOĞLU V.H.K.İ. Erzurum Müftülüğü
25 Ahmet  YAVRU V.H.K.İ. Giresun Dereli Müftülüğü
26 Faris KILIÇ V.H.K.İ. Giresun Eynesil Müftülüğü
27 Kemal  ENGİN Memur Giresun Müftülüğü
28 İbrahim SARIGÜL V.H.K.İ. Giresun Müftülüğü
29 Mukaddem YAŞAR Memur Gümüşhane Müftülüğü
30 Ayhan KARAKAŞ V.H.K.İ. Muş Müftülüğü
31 Feyat  ASYA V.H.K.İ. Muş Müftülüğü
32 Ekrem KAR V.H.K.İ. Rize Müftülüğü
33 Şaban TÜRKER V.H.K.İ. Samsun Asarcık Müftülüğü
34 K.Gülek ÖZGEN V.H.K.İ. Samsun Havza Müftülüğü
35 Recep ÖNAL Memur Samsun Müftülüğü 
36 Abdullah SANAR Memur Samsun Müftülüğü
37 Nazmi ERSOY Memur Samsun Müftülüğü
38 Necati ÇAYAN Memur Samsun Tekkeköy Müftülüğü 
39 Ahmet ŞİMŞEK Memur Samsun Terme Müftülüğü
40 Şaban KURUM V.H.K.İ. Samsun Vezirköprü Müftülüğü
41 Arif ÖKSÜZ Memur Samsun Vezirköprü Müftülüğü 
42 Şaban TOSUN V.H.K.İ. Sivas Akıncılar Müftülüğü
43 Mustafa BULUT Memur Sivas Müftülüğü
44 Mehmet DOĞAN Memur Sivas Müftülüğü 
45 Kahriman ALTAŞ Memur Sivas Suşehri Müftülüğü
46 Azmi  AKBULUT Memur Trabzon Akçaabat Müftülüğü
47 İmdat ÇAYLAK Memur Trabzon Çaykara Müftülüğü
48 İkram PEHLEVAN Memur Trabzon Maçka Müftülüğü
49 Metin DEMİRCİOĞLU V.H.K.İ. Trabzon Müftülüğü
50 Cevat DOĞAN Memur Trabzon Müftülüğü
51 Metin ÖZTÜRK V.H.K.İ. Trabzon Müftülüğü
52 Zülkif BAŞER Memur Trabzon Of Müftülüğü
53 Hasan TÜFEKÇİ Memur Trabzon Yomra Müftülüğü
54 Burhan BURÇ V.H.K.İ. Tunceli Müftülüğü
55 Şerafettin BİLDİRİCİ V.H.K.İ. Van Müftülüğü
56 Zeki YILDIZ V.H.K.İ. Van Müftülüğü
57 Halil  AŞIK V.H.K.İ. Ordu Müftülüğü
 
     
 

         Tel: (0462) 2682569  -  Faks: (0462) 2682362

  trabzonegitim@diyanet.gov.tr  -  trabzonegitim@ttmail.com  

Darıca Beldesi Orta Mahalle Aydınlık Sokak No:9  P.K.:04   61300  Akçaabat/TRABZON