Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 01/03/2004 - 27/05/2004 Tarihleri Arasında
İmam Hatipler  İçin Düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Kursuna Katılan Personelin İsim Listesidir

 
     
 

S.NO

ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
İLİ İLÇESİ
1 Yavuz ÖZDEMİR İmam-Hatip Artvin Merkez
2 Hızır ÖZBAYRAK İmam-Hatip Artvin Merkez
3 Ömer DÜZCAN İmam-Hatip Artvin Ardanuç
4 Önder ALTUNKAYA İmam-Hatip Artvin Ardanuç
5 Nihat DEMİR İmam-Hatip Artvin Arhavi
6 Mevlüt ORAL İmam-Hatip Artvin Arhavi
7 Zekeriya YILMAZ İmam-Hatip Artvin Arhavi
8 Sedat ÇAKMAK İmam-Hatip Artvin Borçka
9 Mustafa TAŞÇI İmam-Hatip Artvin Borçka
10 SinanYILDIRIM İmam-Hatip Artvin Borçka
11 Tuncer KARA  İmam-Hatip Artvin Hopa
12 Sevban ERKELEŞ İmam-Hatip Artvin Hopa
13 Şener UZUN İmam-Hatip Artvin Şavşat
14 Özcan DEMİRCİ İmam-Hatip Artvin Şavşat
15 HasanYILDIZ İmam-Hatip Giresun  Merkez
16 Şenol YİĞİT İmam-Hatip Giresun  Keşan
17 Mehmet ALAŞALVAR İmam-Hatip Giresun  Keşan
18 Ömer GÜRGENCİ İmam-Hatip Giresun  Dereli
19 Hamdullah ARSLAN İmam-Hatip Giresun  Bulancak
20 Kasım ÖZDEMİR İmam-Hatip Giresun  Yağlıdere
21 Haydar ÖKSÜZ İmam-Hatip Giresun  Yağlıdere
22 Recep TEPETAM İmam-Hatip Giresun  Çamoluk
23 Mustafa ÇEVİŞ İmam-Hatip Giresun  Tirebolu
24 İbrahim KARACA İmam-Hatip Giresun  Tirebolu
25 Veli SARIGÜL İmam-Hatip Giresun  Şebinkarahisar
26 Zülfikar BOYACI İmam-Hatip Giresun  Şebinkarahisar
27 Serdal TORUN İmam-Hatip Giresun  Görele
28 Mehmet YILMAZ İmam-Hatip Giresun  Görele
29 Murat DENİZLİ İmam-Hatip Gümüşhane Merkez
30 İlhami DURDU İmam-Hatip Gümüşhane Merkez
31 Yılmaz AŞKIN İmam-Hatip Gümüşhane Merkez
32 İsmail Hakkı CEYLAN İmam-Hatip Gümüşhane Merkez
33 İbrahim MOLLAOĞLU İmam-Hatip Gümüşhane Kelkit
34 İbrahim DÜZGÜN İmam-Hatip Gümüşhane Kelkit
35 İsmail TOPAR İmam-Hatip Gümüşhane Kürtün
36 Nazım AKÇARA İmam-Hatip Gümüşhane Kürtün
37 Recep AYDIN İmam-Hatip Gümüşhane Kürtün
38 Nurettin ÇİMEN İmam-Hatip Gümüşhane Şiran
39 Ahmet KOYUN İmam-Hatip Gümüşhane Şiran
40 Mustafa ERDOĞAN İmam-Hatip Gümüşhane Torul
41 Ali UZUN İmam-Hatip Rize Merkez
42 İshak UZUN İmam-Hatip Rize Kalkandere
43 Selim KOCA İmam-Hatip Rize Kalkandere
44 Bekir Sıtkı ÖZDEMİR İmam-Hatip Rize Ardeşen
45 Nevzat KAĞANOĞLU İmam-Hatip Rize Ardeşen
46 Engin GÜLBAY İmam-Hatip Rize Ardeşen
47 Ahmet DİLMAÇ İmam-Hatip Rize Ardeşen
48 S. Sinan DİNÇ İmam-Hatip Trabzon Çaykara
49 Mehmet UYSAL İmam-Hatip Trabzon Çaykara
50 Zafer ŞAHİN İmam-Hatip Trabzon Dernekpazarı
51 Bilal BAYRAM İmam-Hatip Trabzon Dernekpazarı
52 Kazım ERGENÇ İmam-Hatip Trabzon Maçka
53 Salih YAVUZ İmam-Hatip Trabzon Maçka
54 Murat DURMUŞ İmam-Hatip Trabzon Şalpazarı
55 Katip KOMUT İmam-Hatip Trabzon Tonya
56 Bilal NALCI İmam-Hatip Trabzon Vakfıkebir
57 Neşat ÇAKIR İmam-Hatip Trabzon Akçaabat
58 Mehmet DEMİR İmam-Hatip Trabzon Akçaabat
59 İsmail REİS İmam-Hatip Trabzon Araklı
60 Süleyman ARDUÇ İmam-Hatip Trabzon Araklı
61 Ömer TURAN İmam-Hatip Trabzon Maçka
62 İsmail BAL İmam-Hatip Trabzon Maçka
63 Orhan KADI İmam-Hatip Trabzon Maçka
64 Ömer ÇOLAK İmam-Hatip Trabzon Maçka
65 Emin YAŞAR İmam-Hatip Trabzon Köprübaşı
66 Ali SUİÇMEZ İmam-Hatip Trabzon Köprübaşı
67 Süleyman YAVUZ İmam-Hatip Trabzon Of
68 Ali TOPSAKAL İmam-Hatip Trabzon Of
69 Yaşar KASAP İmam-Hatip Trabzon Of
70 Yaşar AKBULUT İmam-Hatip Trabzon Of
71 ErkanA LTINTAŞ İmam-Hatip Trabzon Arsin
72 Resul TOMBUL İmam-Hatip Trabzon Düzköy
73 Selahattin YAVUZ İmam-Hatip Bayburt Merkez
74 Celal TOPAL İmam-Hatip Bayburt Merkez
75 Yusuf ALBAYRAK İmam-Hatip Bayburt Merkez
76 Bünyamin KAZANCI İmam-Hatip Bayburt Merkez
77 Turan ERDOĞAN İmam-Hatip Bayburt Merkez
78 Nurullah KELEŞ İmam-Hatip Bayburt Merkez
79 Bedrettin BİLGİN İmam-Hatip Bayburt Aydıntepe
80 Musa KARADENİZ İmam-Hatip Bayburt Aydıntepe
81 ErdalI ŞIK İmam-Hatip Bayburt Demirözü
82 İbrahim GÜR İmam-Hatip Bayburt Demirözü
 
     
 

Tel: (0462) 2682569  -  Faks: (0462) 2682362

trabzonegitim@diyanet.gov.tr  -  trabzonegitim@ttmail.com

Darıca Beldesi Orta Mahalle Aydınlık Sokak No:9  P.K.:04   61300  Akçaabat/TRABZON