Trabzon Akçaabat Darıca Eğitim Merkezi Müdürlüğünde 24/11/1997 - 26/12/1997 Tarihleri Arasında Düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Kursuna Katılan Personelin İsim Listesi 
     
   
S. NO ADI SOYADI UNVANI GÖREV YERİ
1 Yaşar YAZICI İmam-Hatip Artvin 
2 Zeki TOPÇU İmam-Hatip Artvin 
3 Hasan AK İmam-Hatip Giresun 
4 Temel KEŞMER İmam-Hatip Giresun 
5 Hamdi ÇİÇEK İmam-Hatip Ordu 
6 Ragıp ATAM İmam-Hatip Rize
7 Nevzat ŞEN İmam-Hatip Ordu 
8 İbrahim ÖZTÜRK İmam-Hatip Rize
9 Muhammet DURMUŞ İmam-Hatip Ordu 
10 Yunus DİNÇ İmam-Hatip Ordu 
11 Adem NEMLİ İmam-Hatip Trabzon 
12 Şenol YILMAZ İmam-Hatip Trabzon 
13 Osman BAY İmam-Hatip Giresun 
14 Beytullah ŞENTÜRK İmam-Hatip Trabzon 
15 Cemil ÖZTÜRK İmam-Hatip Trabzon 
16 Hüseyin DUVAN İmam-Hatip Giresun 
17 Engin SUKUT İmam-Hatip Artvin 
18 Nursal KÖSE İmam-Hatip Artvin 
19 Hüseyin HEKİM İmam-Hatip Giresun 
20 Ekrem BAYRAM İmam-Hatip Ordu 
21 Abdullah BİRİNCİ İmam-Hatip Rize
22 Coşkun ÖZTÜRK İmam-Hatip Trabzon 
23 Süleyman ARDUÇ İmam-Hatip Trabzon 
24 Zeki TOMRUK İmam-Hatip Trabzon 
25 Ekrem DİKİCİ İmam-Hatip Ordu 
26 Emrullah GÜLTEKİN İmam-Hatip Rize
27 Fikri ÖZTÜRK İmam-Hatip Trabzon 
28 Kadir AVCI İmam-Hatip Artvin 
29 Şerif DEMİR İmam-Hatip Giresun 
30 Aziz CANIM İmam-Hatip Trabzon 
31 Erol ARTASLAN İmam-Hatip Trabzon 
32 Cevdet TOPKARA İmam-Hatip Trabzon 
33 İslam ERDEM İmam-Hatip Giresun 
34 Lütfi ÖZEN İmam-Hatip Artvin 
35 Ömer KÜÇÜKALGAN İmam-Hatip Artvin 
36 Mesut HÜLÜR İmam-Hatip Ordu 
37 Celal KARTAL İmam-Hatip Trabzon 
38 Şerafettin AYDIN İmam-Hatip Trabzon 
39 Süleyman KUTLU İmam-Hatip Rize
40 Şaban YAYLA İmam-Hatip Giresun 
41 Recep Ali YDIN İmam-Hatip Artvin 
42 Mehmet VAROL İmam-Hatip Ordu 
43 Mehmet SALI İmam-Hatip Ordu 
44 Mustafa TONGAZ İmam-Hatip Trabzon 
45 Saffet ÖKSÜZ İmam-Hatip Giresun 
46 Önder YILDIZ İmam-Hatip Giresun 
47 Şuayip SARIHASAN İmam-Hatip Rize
48 Mustafa ACAR İmam-Hatip Trabzon 
49 Turgay BÜYÜK İmam-Hatip Artvin 
50 Dursun Ali ORHAN İmam-Hatip Artvin 
51 Fehmi YAZICI İmam-Hatip Rize
52 Rahmi UZUN İmam-Hatip Ordu 

 

 
     
 

         Tel: (0462) 2682569  -  Faks: (0462) 2682362

  trabzonegitim@diyanet.gov.tr  -  trabzonegitim@ttmail.com  

Darıca Beldesi Orta Mahalle Aydınlık Sokak No:9  P.K.:04   61300  Akçaabat/TRABZON